Canon IR2022

Canon IR2022
broszura PDF ze szczegółowymi parametrami

Urządzenia wielofunkcyjne Canon serii iR20xx sprawiają, że zarządzanie kosztami staje się o wiele łatwiejsze, a prace zyskują na profesjonalizmie. Niewielkie urządzenia, idealne do małych biur, także tych prowadzonych w domu, wyposażone są w liczne funkcje, w tym także we wbudowaną funkcję komunikacji cyfrowej.

Funkcje

  • Prosta, intuicyjna obsługa
  • Drukuj, skanuj, kopiuj, wyślij
  • Prędkość do 30 stron na minutę
  • Niskie koszty
  • Oszczędność miejsca
  • Niewielki wpływ na środowisko
  • Wybierz spośród szerokiej gamy urządzeń ? od przeznaczonych dla początkujących użytkowników czarno-białych drukarek do codziennego użytku, aż po drukujące zaawansowane wydruki urządzenia wyposażone w podstawowe funkcje wydawnicze nawet do formatu A3

Urządzenia wielofunkcyjne Canon serii iR20xx opracowano z myślą o dostarczeniu małym firmom i małym biurom szeroką gamę rozwiązań, które spełnią potrzeby klientów bez konieczności płacenia za funkcje, z których użytkownik nigdy nie skorzysta.

Możliwości urządzeń obejmują drukowanie, skanowanie, kopiowanie i przesyłanie faksów oraz wbudowaną funkcję komunikacji cyfrowej, która pozwala użytkownikom skanować dokumenty w kolorze i natychmiast przesyłać je pocztą e-mail. Urządzenia iR20xx pozwalają firmom osiągać wyższe poziomy wydajności przy niższych poniesionych kosztach, a można z nich korzystać nawet w bardzo niewielkich pomieszczeniach. Nowe modele, które zostały wprowadzone na rynek, charakteryzują się również szeroką gamą nowych cech, w tym także możliwością wykonywania szybkich wydruków ? do 30 stron na minutę w przypadku urządzenia iR2030/i.

Urządzenia zapewniają doskonałą jakość czarno-białych wydruków, skanowana i kopiowania dokumentów w formacie do A3 i w rozdzielczości do 1200 dpi (z zestawem URFII lite) oraz funkcje sortowania i zszywania.

Są także łatwe w eksploatacji. System e-Maintenance nieustannie monitoruje urządzenia i automatycznie wzywa za pośrednictwem poczty e-mail serwisanta w razie wystąpienia problemów. Dostępna dla użytkownika jest specjalistyczna obsługa: instalacja, szkolenie i, w razie potrzeby, obsługa na miejscu. Dzięki technikom firmy Canon pomoc techniczna jest w zasięgu ręki zawsze wtedy, gdy trzeba z niej skorzystać.

Wszystkie urządzenia należące do tej gamy można z łatwością podłączyć do sieci komputerowej i dodawać inteligentne rozwiązania w ramach oprogramowania. Na przykład aplikacja iW Management Console pozwala zarządzać, monitorować i kontrolować wiele urządzeń sieciowych z jednego punktu kontrolnego. Zdalny interfejs użytkownika zapewnia łatwy dostęp do urządzeń drukujących wszystkich podłączonych komputerów. Oprogramowanie UniFLOW dostępne dla nowego urządzenia iR2018/30 pozwala na zarządzanie zaawansowanymi wydrukami, produkcją i dostępem.

Poza funkcją automatycznego przełączania w tryb uśpienia, urządzenia gamy iR20xx oferują także opcje drukowania dwustronnego i spełniają wymogi programu International Energy Star. Wszystko to pozwala zredukować koszty i wpływ urządzeń na środowisko.