Canon IR1022

Canon IR1022
broszura PDF ze szczegółowymi parametrami

Wyposażone w dodatkową inteligencję urządzenie iR1022iF to wyjątkowe urządzenie wielofunkcyjne o imponujących możliwościach w swoim segmencie. Drukuj, kopiuj i faksuj dokumenty w czerni-bieli oraz skanuj i przesyłaj dokumenty w kolorze, aby usprawnić pracę swojego biura.

Cechy

  • Drukowanie / kopiowanie 22 str./min.
  • Automatyczny druk dwustronny
  • Faksowanie Super G3
  • Kolorowe skanowanie do email, FTP, PC oraz iFAX
  • Automatyczny podajnik dokumentów
  • Wysoka rozdzielczość wydruku 1200 dpi
  • Niewielkie rozmiary dostosowane do małych biur
  • Łatwa konfiguracja sieciowa
  • Zdalne zarządzanie urządzeniem poprzez Web
  • System automatycznego oszczędzania energii

Doskonała komunikacja dla domowego biura i małego biznesu

Dodatkowa inteligencja pozwala wyróżnić się urządzeniu iR1022iF, jako prawdziwie potężnej wielofunkcyjnej drukarce. Nie tylko możesz kopiować raporty o objętości do 50 stron czy drukować dwustronnie swoje prezentacje w czerni-bieli, ale również możesz skanować i przesyłać dokumenty w kolorze bezpośrednio ze swojego komputera i to z szybkością 22 str./min. Dodaj do tego system automatycznego oszczędzania energii, a otrzymasz idealne narzędzie pracy dla małych grup roboczych i małych firm oczekujących inteligentnego i bardzo wydajnego narzędzia pracy.

Inteligentna komunikacja

Gdy potrzebujesz szybko podejmować decyzje, inteligentne funkcje wysyłania oferowane przez iR1022iF pozwolą Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu. Dokumenty mogą być szybko i łatwo skanowane w kolorze z wykorzystaniem automatycznego podajnika oryginałów i bezpośrednio przesłane do różnorodnych lokalizacji, takich jak email, FTP, pulpit Twojego PC, Fax., a nawet do systemów zarządzania dokumentami.

Bezproblemowa integracja z siecią

Nie tylko Ty jeden możesz skorzystać z produktywności oferowanej przez iR1022iF. Urządzenie można z łatwością podłączyć do Twojej sieci komputerowej, aby mogli z niego korzystać również Twoi koledzy. Wydruk sieciowy jest realizowany z wykorzystaniem języka UFR II Lite opracowanego przez Canon lub języka PCL po zainstalowaniu opcjonalnych akcesoriów.

Oszczędność miejsca i skalowalność

Będąc specjalnie zaprojektowanym, aby pomóc poprawić produktywność małych biur i grup roboczych, iR1022iF posiada niewielkie rozmiary, ale ogromną funkcjonalność. W standardzie posiada pojemność 600 arkuszy papieru, a można ją powiększyć aż do 1.100 arkuszy A4, jeżeli zajdzie taka potrzeba.

Troska o środowisko

Innowacyjna technologia utrwalania na żądanie pozwala na automatyczne uruchamianie trybu uśpienia, gdy urządzenie nie jest używane. Natomiast, gdy tylko będziesz chciał z niego skorzystać, urządzenie będzie gotowe do pracy w niespełna 5 sekund. Jest to doskonały sposób na oszczędzanie zużycia energii i kosztów bez ograniczania produktywności. Urządzenia są zgodne z RoHS i WEEE, będąc zbudowane zgodnie z najsurowszymi restrykcjami dotyczącymi ochrony środowiska i przyjazności dla użytkowników.

Będąc specjalnie zaprojektowanym, aby pomóc poprawić produktywność małych biur i grup roboczych, iR1022iF posiada niewielkie rozmiary, ale ogromną funkcjonalność. W standardzie posiada pojemność 600 arkuszy papieru, a można ją powiększyć aż do 1.100 arkuszy A4, jeżeli zajdzie taka potrzeba.